Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

1.9 tdi AGR po uruchomieniu silnika nie chce przyspieszać

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • 1.9 tdi AGR po uruchomieniu silnika nie chce przyspieszać

    I co z dzisiejszym spontanem bo cisza :?: Ja na 18 jadę do Grofa jak ktoś chce dołączyć to mnie tam znajdzie :!:
    Było: 126 elx '97 / Vectra A 1.6 '88

    Jest: E34 520i '90


  • #2
    1.9 tdi AGR po uruchomieniu silnika nie chce przyspieszać

    Witam, od jakiegoś czasu mam taki problem z moim 1.9 tdi AGR; po uruchomieniu silnika (nieważne czy zimny czy ciepły) i rozpoczęciu jazdy podczas rozpędzania auto zacina się na jakiś 2000 obr/min. na chwilę. wrażenie jest takie jak by coś nie otwierało się do końca a po przytrzymaniu gazu nagle odpuszczało i auto wyrywa do przodu. Sytuacja ta ma miejsce tylko po odpaleniu samochodu w późniejszej jeździe nie występuje.
    Nadmieniam, że autko ma 420.000 km nalatane a EGR jest cały w oleju.

    Proszę o pomoc.

    Komentarz


    • #3
      Może po prostu sprzęgło Ci się ślizga przy ruszaniu gdy jest najwiekszy opór.

      Komentarz


      • #4
        Re: 1.9 tdi AGR po uruchomieniu silnika nie chce przyspiesza

        Zamieszczone przez LORD_KOZA
        Witam, od jakiegoś czasu mam taki problem z moim 1.9 tdi AGR; po uruchomieniu silnika (nieważne czy zimny czy ciepły) i rozpoczęciu jazdy podczas rozpędzania auto zacina się na jakiś 2000 obr/min. na chwilę. wrażenie jest takie jak by coś nie otwierało się do końca a po przytrzymaniu gazu nagle odpuszczało i auto wyrywa do przodu. Sytuacja ta ma miejsce tylko po odpaleniu samochodu w późniejszej jeździe nie występuje.
        Nadmieniam, że autko ma 420.000 km nalatane a EGR jest cały w oleju.

        Proszę o pomoc.
        Zrób diagnostyke :P
        OI 1,8T 4x4 I-sze 1,8T w Polsce z K04-TFSI (3XXKM 4XXNm )

        DIAGNOSTYKA VAG - CHIPTUNING zapraszam. 791-603-634.

        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29138

        Silnik i skrzynię smaruje MILLERS.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez jacki64
          Może po prostu sprzęgło Ci się ślizga przy ruszaniu gdy jest najwiekszy opór.
          To nie sprzęgło bo wrażenie jest takie jak by do szmochodu ktoś przyziązał olbżymią gumę od majtek, która w końcu pęka i wszystko jest OK.

          Komentarz


          • #6
            Zrob logi i sie sprawa wyjasni...
            Przemek
            DIAGNOSTYKA GRUPA VAG
            A6 C4 Avant 2.5 TDi AEL quattro
            80 B3 Limo 1.6 TD SB

            Komentarz


            • #7
              Dziękuję za pomoc koledzy ale ostatecznie sprzedałem dzisiaj moją OCTAVKĘ i zamykam ten temat.

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez LORD_KOZA
                Dziękuję za pomoc koledzy ale ostatecznie sprzedałem dzisiaj moją OCTAVKĘ i zamykam ten temat.
                ale jak auto nie zrobione to temat pewnie powróci wraz z nowym forumowiczem :diabelski_usmiech (właścicielem Twojego auta)
                Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez kecaj
                  Zamieszczone przez LORD_KOZA
                  Dziękuję za pomoc koledzy ale ostatecznie sprzedałem dzisiaj moją OCTAVKĘ i zamykam ten temat.
                  ale jak auto nie zrobione to temat pewnie powróci wraz z nowym forumowiczem :diabelski_usmiech (właścicielem Twojego auta)
                  :diabelski_usmiech nowy właściciel nie przekracza 2000 obr. więc mu nie przeszkadza :diabelski_usmiech

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X